Przejdź do treści

LOTY ZAPOZNAWCZE NA MAZURACH

W ramach prowadzącej działalności szkoleniowej zachęcamy do odbycia lotów zapoznawczych w naszym ośrodku na Mazurach (Nikutowo obok Mrągowa). W ramach takiego przelotu pilot zapozna Cię z działaniem przyrządów pokładowych oraz podstawowymi technikami pilotażu. To wszystko w otoczeniu pięknych widoków mazurskich jezior które uwiecznimy dla Ciebie.

Taki lot zapoznawczy może sprawić, że odkryjesz w sobie pasje do awiacji lub upewnisz się, że latanie jest tym czego szukałeś!!! Może też być świetnym prezentem np. na urodziny lub rocznice.

Możesz przyjechać do nas na weekend wraz ze znajomymi lub rodziną, a my zapewnimy Wam nocleg. Do dyspozycji mamy pięć komfortowo wyposażonych pokoi przy samym jeziorze w otoczeniu lasu.

Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy firmowej lub szkolenia w naszym ośrodku z wykorzystaniem naszej sali wykładowej.
Dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa lotów, dzięki którym lot będzie dla Ciebie wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

Chcesz się dowiedzieć więcej lub zarezerwować termin lotu? Wyślij zgłoszenie przez formularz w zakładce kontakt lub skontaktuj się z nami w innej wygodniej dla Ciebie formie.


Designed by Spring Leading

Copyright © 2022 Lotnik Training

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Call Now Button